لرن بلاگ

تولید محتوا در سایت آموزش وب لرن بلاگ

در لرن بلاگ ما تولید محتوا یونیک و مناسب برای حیطه شغلی شما را با بهترین کیفیت به عهده می گیریم.

ترجمه متن، ترجمه محتوا، تولید محتوای فارسی، تولید محتوای انگلیسی و ... همگی انواع تولید محتوا در لرن بلاگ هستند.

توضیحات کامل در مورد خدمت تولید محتوای لرن بلاگ

تولید محتوا چیست؟

به طور کلی می‌توان گفت در دنیای دیجیتال امروز، تولید محتوا در وب‌سایت‌ها بسیار اهمیت دارد. چه شما یک وب‌سایت تجاری داشته باشید یا یک وب‌سایت شخصی راه‌اندازی کرده باشید، در هر صورت تولید محتوای سایت، بسیار مهم است.

اگر بخواهیم به این سؤال که اساساً «تولید محتوا چیست»؟ پاسخ دهیم، باید بگوییم به فرآیند تعریف موضوعی (موضوع مقاله، متن و ...) که می‌خواهید در مورد آن بنویسید، تصمیم‌گیری در مورد لحن و ساختار نوشته، ایجاد استراتژی و سیاست مناسب در خصوص کلمات کلیدی و ... و نهایتاً نوشتن و تولید کردن متن مربوطه، تولید محتوا گفته می‌شود. البته که برای دستیابی به محتوای یونیک و مناسبی که انتظار دارید، ممکن است نیاز باشد بارها متن خود را ویرایش کرده و تغییراتی در آن ایجاد کنید.

باید توجه داشت که تولید محتوا به خصوص برای تازه‌کارها چندان هم ساده نخواهد بود. زیرا اساساً محتوای موجود در وب‌سایت‌ها می‌توانند انواع مختلفی داشته باشند. از وبلاگ‌ها و نوشته‌های ساده موجود در آنها گرفته تا متون سنگین‌تری چون کتاب‌های الکترونیکی، مقاله‌های تخصصی و ... و حتّی محتوا به شکل‌هایی چون فایل‌های ویدئویی، توئیت‌ها و امثال آن همگی در حیطه تولید محتوا قرار دارند.

تولید محتوای سایت و انواع محتوا

در لرن بلاگ تخصص ما در واقع تولید محتوای سایت است. به خصوص اگر موضوع متن موردنظر شما، در حیطه وب و تکنولوژی‌های وب باشد، این قضیه جدی‌تر می‌شود. همان‌طور که می‌دانید انواع محتوایی که می‌توان در وب‌سایت‌ها استفاده کرد، بسیار گسترده است. از محتوای ترجمه شده از سایت‌های خارجی‌زبان گرفته تا ترجمه مقالات علمی و آموزشی تا محتوای تألیفی که مربوط به یک علم یا صنعت خاص باشد و حتی محتواهای ساده و عمومی که برای محصولات تجاری و تبلیغات استفاده می‌شوند. همگی این انواع محتوا در فرمت‌های گوناگون و متنوعی چون متن، فایل صوتی، فایل تصویری و ... ارائه می‌شوند.

البته که باید برای هر نوع محتوا، تولیدکننده محتوا با موضوع مربوطه آشنایی کافی داشته باشد. چرا که در غیر این ‌صورت قطعاً کیفیت و خروجی کار چندان مناسب نخواهد بود. در لرن بلاگ شما می‌توانید سفارش تولید محتوای خاص خودتان را به صورت اختصاصی به مسئولین سایت ارائه کنید و توضیحات و ویژگی‌های مدنظر خود را بیان کنید تا پروژه تولید محتوا به نحو احسن صورت پذیرد. پس تولید محتوای سایت خود را با خیال راحت به لرن بلاگ بسپارید.

قیمت تولید محتوا

یکی از دغدغه‌های افراد جهت تولید محتوا مسلماً قیمت تولید محتوا و هزینه مربوط به آن است. ما در لرن بلاگ ابتدا سفارش شما را به دقت بررسی می‌کنیم، نیازها و خواسته‌های شما را ارزیابی می‌کنیم. موضوع موردنظر شما را در نظر گرفته و چنانچه در تخصص و توانایی ما باشد، پروژه تولید محتوای سایت شما را بر عهده می‌گیریم. لذا به شکل دقیق و از پیش‌تعریف‌شده‌ای نمی‌توان برای پروژه تولید محتوا قیمت‌گذاری کرد و این مسئله بسته به موضوع مربوطه، اینکه تولید محتوای فارسی یا انگلیسی مدنظر باشد، ترجمه باشد یا تألیفی باشد و خیلی عوامل دیگر می‌تواند متغیر باشد. لذا توصیه ما این است که برای آنکه از قیمت تولید محتوای خود آگاه شوید، با مسئولین سایت از طریق راه‌های ارتباطی ذکرشده در تماس باشید و پروژه خود را ثبت کنید تا در طی تماس‌های آتی جزئیات و روند انجام کار و قیمت تولید محتوا به شما اطلاع‌رسانی گردد.

ثبت سفارش تولید محتوا

همان‌طور که ذکر شد، ما در لرن بلاگ آماده دریافت سفاری تولید محتوا هستیم. خدمات تولید محتوای ما شامل تولید محتوای فارسی، تولید محتوای انگلیسی، ترجمه محتوا، ترجمه مقاله و به طور کلّی هر نوع تولید محتوای متنی است که در حیطه تخصص کارشناسان سایت و انجام‌دهندگان پروژه‌ها باشد. بیش‌تر، پروژه هایی که با موضوعاتی چون طراحی وب‌سایت، زبان‌های برنامه‌نویسی، علوم کامپیوتری، علوم مهندسی و وردپرس باشند در سایت لرن بلاگ پذیرفته می‌شوند. امّا برای ثبت سفارش تولید محتوا و بررسی دقیق نیازمندی‌های پروژه شما، باید ابتدا از طریق راه‌های ارتباطی مشخص شده، پروژه خود را ثبت و اعلام کنید.

سپس مسئولین سایت طی روزهای آتی با بررسی پروژه‌ها به شما در خصوص نحوه انجام کار و اینکه درخواست شما پذیرفته شده است یا خیر، اطلاع‌رسانی خواهند کرد. توجه داشته باشید که در صورتی که پروژه‌های زیادی به صورت همزمان به سایت لرن بلاگ ارسال گردد. اولویت انجام پروژه بر اساس سطوح کاربری تعریف‌شده در سایت خواهد بود. یعنی کاربرانی که پلن طلایی در سایت داشته باشند (به اصطلاح کاربران طلایی) در اولویت بوده و بعد از آن کاربران نقره‌ای و کاربران معمولی خواهند بود. در پایین‌ترین سطح نیز افرادی هستند که اصلاً در سایت ثبت نام نکرده‌اند و در واقع پلن معمولی نیز ندارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پلن‌های سایت، صفحه قیمت‌های سایت را مطالعه کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم جهت آگاهی بیشتر و بهتر از چرخه تولید محتوا و مراحلی که در طی ثبت سفارش تولید محتوا تا انجام و تکمیل پروژه طی می‌شود، به بخش چرخه تولید محتوا در ادامه همین صفحه مراجعه کنید.
امیدواریم بتوانیم خدماتی در خور شأن و نیاز شما ارائه کنیم و شما عزیزان در پایان از کیفیت و کمیت کار انجام شده رضایت داشته باشید.

برای راهنمایی بیشتر با مشاوران ما در ارتباط باشید:

برای پیگیری سفارش‌های خود به مسئولین سایت پیام دهید:

چرخه تولید محتوا در لرن بلاگ چگونه است؟

ارسال درخواست
در این مرحله کاربران سایت می توانند از طریق ارتباط با مشاوران سایت یا از طریق صفحه تماس با ما به ارسال درخواست موردنظر خود بپردازند. توضیحات مربوطه در خصوص نوع محتوا و حیطه کاری شما و لحن متن تولید شده و ... همگی از جمله مسائلی است که در این مرحله باید توسط کاربر تعیین شوند.
بررسی کارشناسان سایت
در این بخش کارشناسان ما درخواست کاربران را بررسی کرده و در صورتی که موضوع موردنظر در حیطه فعالیت‌های سایت باشد، به قیمت‌گذاری و زمان‌بندی انجام پروژه می‌پردازند. از جمله موضوعاتی که در لرن بلاگ تولید محتوای آن پذیرفته می‌شود، می‌توان به موضوعات مرتبط با وب‌سایت و تکنولوژی‌های آن اشاره کرد.
پاسخ گویی از طریق ایمیل
بعد از بررسی دقیق درخواست کاربر، ایمیل وی که در هنگام ارسال درخواست معرفی شده است، برای ارسال نتیجه بررسی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله مواردی که در این ایمیل به کاربران ارسال می‌شوند، توضیحات مربوط به پذیرفته‌شدن یا ردشدن درخواست آنها، قیمت انجام سفارش و مدت زمان لازم برای آن است.
تولید محتوای تخصصی
در این مرحله بعد از تأیید کاربر، فرآیند تولید محتوای تخصصی مربوطه آغاز می‌شود. متخصصین ما در هر حیطه متناسب با موضوع مربوطه، به صورت کاملا حرفه‌ای متن موردنظر را تولید کرده یا در صورت توافق با کاربر، متن ترجمه خواست کاربر به درستی ترجمه شده و در قالب یک فایل متنی ایجاد می‌شود.
ارسال نتیجه از طریق ایمیل
بعد از پایان کار و ایجاد فایل متنی محتوای موردنظر، ایمیلی به کاربر ارسال می‌شود که در طی آن نحوه پرداخت هزینه و چگونگی تحویل فایل و توضیحات احتمالی به وی اعلام می‌شود. در این مرحله ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که مشکلات احتمالی در خصوص محصول نهایی کاملاً برطرف شده و محصولی بی‌عیب به کاربر تحویل داده شود.
پیگیری درخواست
در صورتی که شما کاربران عزیز در طی فرآیند انجام کار با مشکل یا سوالی در خصوص پروژه مربوطه مواجه شوید، یا حتی بعد از تحویل کار عیب و نقص یا ایرادی در آن مشاهده کرده باشید، کارشناسان ما همواره به صورت 24 ساعته در ایام هفته حاضر به پاسخ‌گویی به ابهامات هستند و در صورت لزوم بازگشت وجه امکان‌پذیر است.

مشاوره تخصصی رایگان

از طریق فرم موجود، اطلاعات و متن پیام خود را برای مشاوران سایت ارسال کنید. سعی می‌کنیم در اسرع وقت از طریق نشانی ایمیل ذکرشده پاسخ‌گوی شما باشیم.